en-az-katkılı-en-az-islenmis-kurabiyeler

Katkısız Kurabiye Bisküvi ve Unlu Atıştırmalık

Katkısız Kurabiye Bisküvi ve Unlu atıştırmalıkları sizin için listeledik. Bu ürünler koruyucu, renklendirici, aroma verici, tatlandırıcı gibi katkı maddelerini içermezler.

DİKKAT ! Hiç bir ürünü besin değerlerine bakmadan, katkısız diyerek sınırsız tüketmeyin. Kilonuza, yaşınıza, enerji ihtiyacınıza bağlı olarak günlük tüketim miktarını mutlaka sınırlandırın.

 

Katkısız Kurabiye, Bisküvi, Unlu atıştırmalıkları sizin için listeledik:

1

Keçeci̇zade Bademli Ay Kurabiye

Keçecizade Bademli Ay Kurabiye işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

2

Massara Akça Dakça Tereyağlı Un Kurabiyesi

Massara Akça Dakça Tereyağlı Un Kurabiyesi işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur ve Helal Sertifika belgelidir. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

3

Mi̇ Kuki̇ Tereyağlı Kakao Kurabiyesi

Mi Kuki Tereyağlı Kakao Kurabiyesi işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

4

Walkers Tereyağlı Kurabiye

Walkers Tereyağlı Kurabiye işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

5

By Firin Talkan Kurabiyesi

By Fırın Talkan Kurabiyesi işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Glutensiz diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

6

Aly Leblebili Kurabiye

Aly Leblebili Kurabiye işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur ve Helal Sertifika belgelidir. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

7

Promalt Kurabiye (Emziren Annelere Özel)

Promalt Kurabiye (Emziren Annelere Özel) işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

8

Eti̇ Li̇fali̇f Kuru Yemişli Yulaf Bar

Eti Lifalif Kuru Yemişli Yulaf Bar işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

9

Fi̇t Grai̇ns Kakaolu Pirinç Patlağı

Fit Grains Kakaolu Pirinç Patlağı işlenmemiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Vegan,Glutensiz diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

10

Pam Şekerleme Acıbadem Ezmesi

Pam Şekerleme Acıbadem Ezmesi işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Glutensiz,Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

Scroll to Top