katkı-bakimindan-en-iyi-cips

En İyi 15 Marka: Katkısız Cips

Katkısız Cips mi aradınız ?  İşte en İyi 15 Marka: Katkısız Cips’ler.

Katkı maddesi içermemesi gıdanın sağlıklı olduğunu, aşırı tükebileceğini göstermez. Besin değerleri dikkat edilmesi gereken diğer bir unsurdur. İçerisindeki toplam yağ , doymuş yağ ve trans yağ miktarlarına bakın ve  sınırlı miktarda tüketin.

Evet,  en azından bu cips’ler katkı maddesi içermiyor. Canınız çok çektiyse bunlardan birini seçin ve az miktarda tüketin, ancak alışkanlık olmasın.

Bu sıralama içerik analizine göre uygulama tarafından yapılmaktadır.

Katkısız Cips mi aradınız ?  İşte size katkı maddesi içermeyen cipsler:

1

Geeko Neşeli̇ Tahillar Sebzeli Fırınlanmış Cips

Geeko Neşeli Tahıllar Sebzeli Fırınlanmış Cips işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Vegan diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

2

Chip Chaps Patates Cipsi

Chıp Chaps Patates Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

3

Love Cheese Jalapeno Organik Mısır Cipsi

Love Cheese Jalapeno Organik Mısır Cipsi aşırı işlenmiştir. Helal,Vejetaryen,Glutensiz,Organik diyet tercihleri için tüketime uygundur. Nişasta bazlı şeker içerir

4

Mr. No Humus Ve Pita Chıps

Mr. No Humus Ve Pita Chıps işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

5

Lays Aile Boy Klasik Patates Cipsi

Lays Aile Boy Klasik Patates Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Vegan,Glutensiz diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

6

Chips Master Tırtıklı Klasik Patates Cipsi

Chıps Master Tırtıklı Klasik Patates Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

7

La Fiesta Nachos Natural

La Fıesta Nachos Natural işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Glutensiz,Vegan diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

8

Ami̇go Düz Sade Patates Cipsi

Amigo Düz Sade Patates Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

9

Patıto Tırtıklı Patates Cipsi

Patıto Tırtıklı Patates Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

10

Enerbıo Muz Cipsi

Enerbıo Muz Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Glutensiz,Organik diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

11

Anadolu Lezzetleri Tarhana Cipsi (K.Maraş)

Anadolu Lezzetleri Tarhana Cipsi (K.Maraş) işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

12

Poco Loco Crıspy Nacho Cipsi

Poco Loco Crıspy Nacho Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Vegan,Glutensiz diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

13

Patito Sade Patates Cipsi

Patito Sade Patates Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

14

Chıps Master Party Boy Klasik Patates Cipsi

Chıps Master Party Boy Klasik Patates Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

15

Coco Deli Hindistan Cevizi Cipsi

Coco Deli Hindistan Cevizi Cipsi işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Vegan,Glutensiz diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

Scroll to Top