asiri-islenmemis-katkısız-cikolata

En İyi 10 Çikolata Markası

En İyi 10 Çikolata Markası içeriğinde yer alan bileşenlere bakarak, uygulama tarafından tespit edilen ürünlerdir. Listedeki tüm ürünler katkısızdır. Ancak, listede yer alan markaların, “katkılı ve aşırı işlenmiş” ürünleri de olabilir.

Bu liste marka güzellemesi yapmak amacıyla yapılmamıştır. İşlenmiş ve işlenmemiş gıda farkındalığı için yapılmışır.

Yemeniz gereken miktarı ise size besin tablosu söyleyecek. Sıralama ürünlerin besin değerlerini dikkate almaz, sadece içeriğine(bileşenlerine) analiz ederek yapılmıştır. Özellikle doymuş yağ ve şeker miktarına dikkat etmeniz önerilir.

 

 

En az zararlı çikolata için en iyi 10 çikolata markası:

1

Pana Chocolate Organıc Hand Made Chocolate (%60 Cacao)

Pana Chocolate Organıc Hand Made Chocolate (%60 Cacao) işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen,Glutensiz,Organik diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

2

Ritter Sport Bitter Çikolata (%74 Kakao)

Rıtter Sport Bitter Çikolata (%74 Kakao) işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Vegan,Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

3

Lindt & Sprüngli̇ Bitter Çikolata (%85 Kakao)

Lındt & Sprüngli Bitter Çikolata (%85 Kakao) işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygundur. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

4

Cıty Farm Organik Antep Fıstıklı Bitter Çikolata

Cıty Farm Organik Antep Fıstıklı Bitter Çikolata işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen,Glutensiz,Organik diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

5

Chocolat Stella Parça Bademli Organik Sütlü Çikolata

Chocolat Stella Parça Bademli Organik Sütlü Çikolata işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen,Organik,Glutensiz diyet tercihleri için tüketime uygun

6

Enerbıo Hindistan Cevizli Çikolata

Enerbıo Hindistan Cevizli Çikolata işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Vegan,Organik,Helal diyet tercihleri için tüketime uygun

7

Starbucks Bitter Çikolata

Starbucks Bitter Çikolata işlenmiş gıdadır. Helal,Vegan,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

8

Rıtter Sport Bitter Çikolata (%73 Kakao)

Rıtter Sport Bitter Çikolata (%73 Kakao) işlenmiş gıdadır. Helal,Vejetaryen diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

9

Cachet Sea Salt Extra Dark Bitter Çikolata

Cachet Sea Salt Extra Dark Bitter Çikolata işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Vegan,Helal,Organik diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

10

Vollmilch Organik Sütlü Çikolata

Vollmilch Organik Sütlü Çikolata işlenmiş gıdadır. Vejetaryen,Helal,Organik diyet tercihleri için tüketime uygun. Katkı maddesi içermez (katkısız gıdadır)

Scroll to Top